Difference between revisions of "Main Page"
From VersaVision Support
Line 17: | Line 17: | ||
|+style="background:transparent| | |+style="background:transparent| | ||
|-align="center" | |-align="center" | ||
!colspan="3"; style="text-align:center;"|'''<big>Select the Section/Area for More Information</big>''' | |||
|- | |- | ||
|[[File: | |[[File:Admin Button.png|250px|link=Administration - Main]] || [[File:Assets Button.png|250px|link=Assets Main]] || [[File:Commands Button.png|250px|link=Commands Main]] | ||
|- | |- | ||
|[[File: | |[[File:Comm Button.png|250px|link=Communications Main]] || [[File:Diag Button.png|250px|link=Diagnostics Main]] || [[File:Home Button.png|250px|link=Home Main]] | ||
|- | |- | ||
|[[File:Tickets | |[[File:Module Button.png|250px|link=Modules Main]] || [[File:Reports Button.png|250px|link=Reporting Main]] || [[File:Schedule Button.png|250px|link=Schedules Main]] | ||
|- | |||
|[[File:Ticket Button.png|250px|link=Tickets Main]] || [[File:Trigger Button.png|250px|link=Triggers Main]] || [[File:Visual Button.png|250px|link=Visuals Main]] | |||
|} | |||
---- | |||
{|style="background:transparent; color:black" border="0" height="200" align="center" valign="bottom" cellpadding=10px cellspacing=10px | |||
|+style="background:transparent| | |||
|-align="center" | |||
| | |||
|[[File:VC Footer.png|center]] | |||
|} | |||
{|style="background:transparent; color:black" border="0" height="200" align="center" valign="bottom" cellpadding=10px cellspacing=10px | |||
|+style="background:transparent| | |||
|-align="center" | |||
| | |||
|[[File:LinkedIn.png|Follow Us On LinkedIn|link=https://www.linkedin.com/company/versacall-technologies-inc-/mycompany/]] | |||
| | |||
|[[File:BlogIcon.png|View our Blog|link=https://www.versacall.com/blog/]] | |||
|} | |} |